Robotechnika

ROBOTechnika powstała w 2006 roku w odpowiedzi na narastające zainteresowanie firm produkcyjnych automatyzacją procesów przemysłowych. Od samego początku stawiamy na rozwiązania innowacyjne. Na rynku polskim jesteśmy jedną z pierwszych firm instalujących roboty przemysłowe w stanowiskach paletyzacji oraz do obsługi maszyn.

Naszym celem jest wyeliminowanie ręcznego przekładania produktów
z procesów produkcyjnych i magazynowych występujących u naszych Klientów.

Premier_logo

W roku 2012 nawiązaliśmy współpracę z angielską firmą Premier Pallet Systems Ltd. – czołowym producentem inwerterów, obrotników oraz wymienników palet na świecie. Już rok później, dzięki owocnej współpracy uzyskaliśmy autoryzację, na mocy której staliśmy się oficjalnym dystrybutorem pełnej oferty firmy Premier na terenie Polski. Obecnie, maszyny do transferu ładunków ułożonych na paletach, które początkowo stanowiły jedynie uzupełnienie oferowanych przez nas systemów automatyki i robotyki, stanowią podstawowy filar naszej działalności.

PlasticFrost_logo

Wśród naszej oferty zauważalną pozycję zajmują również przekładki chłodnicze OPTIFLOW, holenderskiej firmy PLASTIC FROST BV. Wśród przekładek chłodniczych jest to zdecydowanie produkt XXI wieku. Kształt i forma przekładki zostały opracowane na bazie złożonego modelu matematycznego, co pozwoliło uzyskać najwyższą odporność mechaniczną, przy zachowaniu w pełni otwartej konstrukcji. Przekładki OPTIFLOW, prz masie własnej na poziomie 2,5 kg są w stanie przenieść obciążenie o masie 7500 kg zapewniając znikomy opór dla przepływającego powietrza, przy zaledwie 35mm wysokości.

Szeroki zakres oferty pozwala nam współpracować z firmami reprezentującymi różne gałęzie przemysłu – branżę spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, papierniczą jak również ceramikę i chemię budowlaną oraz wiele innych. Wśród naszych Klientów są zarówno firmy małe, jak też duże korporacje o zasięgu międzynarodowym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. O jakości naszej pracy oraz sposobie podejścia do Klienta niech najlepiej świadczy fakt, iż po realizacji pierwszego zlecenia, już ponad połowa naszych dotychczasowych Klientów zleciła nam kolejne projekty.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół firmy ROBOTechnika, Grupa JTL

Naszym Partnerom Biznesowym serdecznie dziękujemy za powierzone zaufanie